תפריט

תוכניות הכשרה ארגונית סוחפות

תנו לצוות שלכם יתרון אסטרטגי!

תוכניות פיתוח המנהלים של Accelium Pro מקנות לעובדים ומנהלים אסטרטגיות חשיבה וניהול המבוססות על חשיבה משחקית. התוכנית חושפת מנהלים לשיטות המשמשות אמני שחמט ומומחי תורת המשחקים לצורך ניתוח, פתרון בעיות וקבלת החלטות. באמצעות משחקי אסטרטגיה, נוצר תהליך למידה מהנה ורפלקטיבי, המשקף ללומדים את דפוסי החשיבה שלהם ומפתח חשיבה שיטתית ומסתגלת.

סדנאות

אפליקציה ניידת מתקדמת

זמינות 24/7 בענן

וובינרים

דו"חות משתמש עשירים

1/3

שיעורים מלהיבים

חוויה ייחודית, מבוססת משחק, סוחפת כל משתתף.

כלים אפקטיביים

חושפות אסטרטגיות מטא-קוגניטיביות רבות עוצמה הפותרות אתגרים מורכבים בעולם האמיתי.

למידה משמעותית

חוויית המשחק מרתקת את המשתתפים קוגניטיבית ורגשית. רמת המחוייבות הגבוהה משמשת ליצירת התבוננות פנימית, המפיקה תובנות מעמיקות.

מפתחת יצירתיות ותושייה

מאתגרת תפיסות מקובלות ומתרגלת חשיבה רוחבית- "מחוץ לקופסה".

     המהות וצורת החשיבה של Accelium מושלמת לארגונים חושבים כמו שלנו, שבהם העובדים מתמודדים כל יום עם אתגרים אינטלקטואליים וזקוקים להתבוננות עצמית כדי להישאר רלוונטיים לאורך זמן.

דפנה שלי, סמנכ"ל משאבי אנוש, פרוטאליקס

סדנאות החשיבה שלנו

גלו את המתודולוגייה של Accelium ורכשו סט של שיטות שימושיות וכלי חשיבה המאפשרות תרגול עצמי והתקדמות מתמדת. הסדנאות מתרגלות עבודת צוות וכישורי תקשורת וחושפות את המשתתפים לגישות שונות של פתרון בעיות. מנחים מוסמכים של Accelium מסייעים לכל משתתף להעביר את המושגים הנלמדים לעולמו המקצועי, ולהציב את התיאוריה בהקשר משמעותי, באמצעות מגוון דוגמאות, ניתוחי מקרה, ודיון קונסטרוקטיבי. הסדנאות מועברות באתר הלקוח או בצורה מקוונת (Webinar).

סדנת

פתרון בעיות

לימדו לפרק לגורמים בעיות בלתי פתירות לכאורה, בעזרת ניתוח שיטתי, זיהוי לב הבעיה ותיעדוף מתאים של מאמצי הפתרון.

סדנת

קבלת החלטות

סדנה זו חוקרת מושגי יסוד בקבלת החלטות. היא מאתגרת את המשתתפים עם דילמות של תיעדוף, תזמון, הקצאת משאבים, גישה יוזמת מול תגובתית, ועוד.

סדנת

ניתוח והסקת מסקנות

 

מרגישים תקועים? לא מוצאים פתרון שעובד? סדנה זו תלמד אתכם לנתח מצבים מורכבים ולפשט אותם. נגלה כיצד דפוסים יכולים לבוא לעזרתנו, וכיצד ניתן להשתחרר מהם כשהם מגבילים את תהליך החשיבה.

סדנת

גמישות מחשבתית

תגובה מוצלחת והסתגלות לסביבתנו המשתנה כל הזמן דורשים ידע ואימון. בסדנה זו ניתן למשתתפים הזדמנות ייחודית לחוות צורות מגוונות של שינוי סביבתי, נאתגר אותם עם חוסר וודאות ונעורר דיון על ההיבטים הקוגניטיביים והרגשיים שלו.

אתגר מסביב לשעון

מאפשרת למשתתפי התוכנית ליישם ולתרגל את המושגים שרכשו בסדנאות. עם שירות ענן 24/7 מכל מחשב שולחני או מכשיר נייד, תרגול מיומנויות חשיבה הופך להרגל יומיומי ומהנה.

אפליקציית אימון

פורצת דרך

ביחרו במה להתמקד

חוויית האימון הוירטואלי מתמקדת במיומנויות שונות: ניתוח והסקת מסקנות, פתרון בעיות, קבלת החלטות וחשיבה מסתגלת. הלמידה מחולקת לאימונים, כשכל אימון מכיל משחק אחר ומציג סט אחר של אסטרטגיות וכלי חשיבה.

נהנים, לומדים וחוזר חלילה

מקטעי למידה קצרים מאפשרים ללומדים לתרגל בצעדים קטנים, מעודדים חזרה ומשפרים את ההפנמה ארוכת הטווח.