Menu

Náš príbeh

Šachoví majstri používajú hru ako nástroj mentoringu, ktorý pomáha študentom rozvíjať sa po kognitívnej aj emocionálnej stránke, pričom si odnášajú užitočné stratégie, ktoré sú aplikovateľné v rozmanitých problémoch a oblastiach.


V roku 1994 sa tím expertov na hry rozhodol rozšíriť svoju skúsenosť s mentorovaním v šachu na širokú škálu strategických hier. Vytvorili všeobecne dostupný, účinný nástroj na učenie. Z ich odvážneho pokusu vzišla inovatívna metodika, ktorá sa čoskoro vyučovala v 12 jazykoch vo viac ako 25 krajinách po celom svete. Doposiaľ si metódu Accelium osvojilo viac ako 4 000 000 študentov a 10 000 učiteľov.


Inovatívne nástroje vzdelávania a hodnotenia založené na hre, inšpirované touto metódou, kombinujú individuálny koučing, tímové workshopy a vzdelávanie pomocou mobilných zariadení. Rozvíjajú strategické myslenie a flexibilitu. Prinášajú pútavý zážitok, ktorý inšpiruje používateľov k precvičovaniu efektívnych stratégií, premýšľaniu nad nimi a zlepšovaniu zručností a výkonu. 

STAY AHEAD OF THE GAME

VYSNÍVALI SME NOVÉ SPÔSOBY UČENIA

SPOZNAJTE NÁŠ TÍM
Show More
1/5
Nadav Agozi- Riaditeľ, Accelium Isra

Šachový majster s titulom z filozofie. Nadav má bohaté skúsenosti s rozbiehaním medzinárodných vzdelávacích platforiem.