Menu

Zajímavé e-kurzy na rozvoj dovedností

Udržte se v

čele hry

Umožněte vašim zaměstnancům procvičovat klíčové dovednosti vždy, když mají pár minut. Accelium Online nabízí zábavný, virtuální koučink zaměřený na různé dovednosti: analýza a dedukce, řešení problémů, rozhodování, adaptivní myšlení.

1/5

Zvolte si své zaměření

Učení je rozdělené do lekcí, pričemž každá z nich představuje jinou hru a věnuje sa konkrétnímu souboru strategií a nástrojů.

Nonstop přístup

Získejte a procvičujte nové heuristiky a strategie pomocí libovolného stolního nebo mobilního zařízení. S nepřetržitým přístupem do cloudu se cvičení v oblasti myšlení brzy stává zábavným a průběžným procesem.

Bavte se – Učte se – Procvičujte

Malé vyučovací segmenty umožňují procvičování v malých, inkrementálních krocích, čož podporuje opakováni a zlepšuje dlouhodobé zapamatování.

    Accelium Online mne naučilo myslet způsobem, jako nikdy dříve. Dalo mému myšlenkovému procesu vhodnou strukturu a směr.

Anjana Muralidharan, Software Engineer, Amdocs

Inspiruje růst

Změňte svůj rámec myšlení

Systém sbíírá a analyzuje množství dat o uživateli v reálném čase a identifikuje smysluplné "momenty učení" - klíčové příležitosti, které je možné využít na změnu kognitivních vzorců uživatele.

Příležitost pro reflexi

Virtuální kouč využíva inovativní algoritmy umělé inteligence, aby poskytl užívatelům přesnou a aktuální zpětnou vazbu. Poskytuje správný kontext a zaměření pozornosti, díky čemuž si užívatelé lépe uvedomují svůj myšlenkový proces a typické chování.