Menu

Výběr talentů a rozvojové testy založené na hrách

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Management lidských zdrojů chytřeji

Získejte komplexnější pohled na vaše zaměstnance a uchazeče o práci. Otestujte jejich klíčové dovednosti rychlejším, efektivnějším a zajímavějším způsobem, který vám poskytne jedinečný náhled na každého testovaného. 

Hodnocení založené na hře

Inovativní mobilní aplikace

Nepřetržitý přístup ke cloudu

Přesně zmonitorujte

uchazeče o práci

Získejte cenné informace o tom, jak uchazeči o práci přemýšlejí,  jaký je jejich manažerský styl, pracovní tempo nebo styl řešení problémů. Budete umět také lépe rozlišit mezi kandidáty s podobným profilem.  

Objevte skrytý talent

Objevte skrytý potenciál vašich zaměstnanců s lepší intuicí a přirozenou inteligencí, díky čemuž se přirozeně hodí na manažerské a administrativní pozice. 

Zlepšete hodnocení výkonu

Jedinečné vhledy vám poskytnou hlubší posudky zaměstnanců, které manažerům umožní poskytovat více personalisovanou a smyslupnejší zpětnou vazbu.

Povyšujte ty správné lidi

Zanalyzujte si celé spektrum schopností vašich zaměstnanců včetně měkkých dovedností  a identifikujte jednotlivce s vysokým potenciálem.

1/4

Jednodušší hodnotící proces

Testujte rychle a získejte multidimenzionální zprávu s detailními informacemi. Využijte hloubkovou analýzu založenou na identifikacii chování a vzorců myšlení.

Pozitivní zkušenost

Accelium Talent je zábavný a zajímavý test ve formě hry, který nevyžaduje žádné zaškolení. S pravidly hry sa testovaní seznamují během testu.

Maximální flexibilita

Accelium Talent podporuje administraci více testovaným současně. Instrukce jsou jednoduché a jasné a není potřebná přítomnost dozoru. Dokonce můžete své zaměstnance a uchazeče testovat i v pohodlí jejich domovů.

Extra chytrá

podpora rozhodnutí

Souhrnná zpráva obsahuje tři pohledy na každou skupinu testovaných

1.

2.

3.

Skupinové výsledky

Souhrn výsledků testované skupiny porovnaný s podobnými skupinami. Zistíte více o schopnostech skupiny, jejich silných stránkach a prostoru pro rozvoj.

Komparativní

ní dovedností myšlení

Porovná úrovně dovedností myšlení jednotlivců v rámci skupiny. Upozorní na ty, kteří ve skupině vyčnívají a na dominantní styly myšlení.

Osobní zpráva

Detailní informace o individuálních výsledcích každého člena skupiny. Získáte přesné informace o výkonu jednotlivců, využijete možnosti filtrů a exportních charakteristik, abyste uměli rychle udělat klíčová rozhodnutí.

1/4